W ostatnich latach czas spędzany przed komputerem nieco się wydłużył. Dlatego warto postarać się o monitor 144Hz lub 240 Hz, który pozwoli Ci lepiej pracować i dostrzec więcej detali, a przy okazji zadba o Twój wzrok. Innowacyjne matryce iiyama o wysokiej rozdzielczości i rewelacyjnym czasie odświeżania maksymalizują immersję i przenoszą graczy na wyższy poziom doznań. Duży wybór modeli o zróżnicowanych parametrach, także w wersji z zakrzywionym ekranem, pozwoli znaleźć wśród nich ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Monitor do komputera iiyama

Na dobrze zorganizowanym stanowisku do pracy lub rozrywki powinien znaleźć się wydajny i ergonomiczny monitor do komputera. Rozdzielczość matryc iiyama to nawet 3840x2160p, co zapewnia doskonały, wyrazisty obraz. Jednocześnie ekrany z katalogu japońskiego producenta zostały wyposażone w dodatkowe funkcje Blue Light Reducer, która znacznie redukuje emisję niebieskiego światła oraz Flicker Free, zabezpieczający oczy przed skutkami migotania.

Nowe technologie, nowa jakość odbioru

Dużą różnicę w jakości odbioru przynosi czas odświeżania obrazu. Nowatorskie modele zapewniają płynną zmienność klatek dzięki parametrom na poziomie 144Hz i większym. W katalogu marki można znaleźć także monitor 240Hz, który posłuży do profesjonalnych rozgrywek gamingowych. Matryca przeciętnego komputera odświeża się z szybkością kilkunastu razy na sekundę, każdy ekran iiyama zapewnia nieporównanie wyższą jakość odbioru bodźców wzrokowych podczas gry, przeglądania multimediów czy oglądania filmów.