Propozycje marki Apple od lat cieszą się doskonałą opinią wśród tysięcy użytkowników – są intuicyjne, nowoczesne i designerskie. Przez niektórych postrzegane jako symbol luksusu. – Niektóre modele jednak, w tym iPhone 11 Pro, mają jedną słabość – szklaną tylną klapkę. Elegancka, ale podatna na uszkodzenia, może wymagać wymiany. Jak jej dokonać? Zobacz!

Czemu warto wymienić uszkodzoną obudowę?

Czy naprawa uszkodzonych „plecków” w smartfonie Apple jest konieczna? Jak najbardziej zalecana. Z jednej strony problem ten może się pogłębiać, przez co szkło w końcu zacznie odpadać. Już sama „pajęczynka” wygląda mało estetycznie, a dosłownie rozpadający się telefon traci swój urok. Z drugiej strony – to szkło, a ono może skaleczyć, czy to rozcinając skórę przy próbie pospiesznego wyjęcia urządzenia z kieszeni, czy przez wbijanie się drobinek podczas np. przeglądania sieci. Dlatego wymiana tylnej obudowy w iPhone 11 to nie tylko kwestia estetyki, ale i bezpiecznego użytkowania.

Wymiana tylnej klapki – samodzielnie czy w serwisie?

Wiele osób próbuje usunąć uszkodzoną szybkę i wstawić nową na własną rękę. Czy to jednak dobre rozwiązanie? Tylko wtedy, gdy masz już odpowiednie doświadczenie, a ponadto – dysponujesz stosownymi narzędziami i oryginalnymi częściami.

Jeśli jednak tak nie jest – lepiej pozostawić naprawę specjalistom. Wymiana tylnej klapki w iPhone 11 Pro to proces, który często wymaga demontażu całej elektroniki. Jeśli nie ma się wiedzy, umiejętności i doświadczenia w takich czynnościach – łatwo wówczas doprowadzić do dużo większych szkód. Oddając telefon do serwisu, masz większą pewność, że prace zostaną wykonane profesjonalnie, a po uszkodzeniu nie będzie śladu.

Warto skorzystać z pomocy doświadczonych serwisantów!

W przypadku, gdy Twój telefon uległ uszkodzeniu, nie warto czekać z naprawą. Dobrze pozostawić to zadanie wykwalifikowanym serwisantom. Wykonana przez nich wymiana tylnej obudowy iPhone 11 daje gwarancję, że Twój smartfon będzie w pełni sprawny, a ponadto  będzie wyglądał tak, jak dawniej.