Działania marketingowe często koncentrują się na przedstawieniu wizerunku danej marki w nienachalny sposób. To bardzo ważne, ponieważ odbiorcy nie lubią być bombardowani reklamami – o wiele lepiej sprawdzają się subtelne informacje i starannie zaprojektowane akcje promocyjne. W ich ramach klienci są obdarowywani drobnymi upominkami – powinny one być praktyczne i poręczne, aby wzbudzić pozytywne odczucia i wywołać pożądane skojarzenia. Wśród takich prezentów można wymienić akcesoria do smartfonów – nowoczesne, stylowe i niewątpliwie użyteczne. Jakie konkretnie produkty warto wybrać? Sprawdź!

Nowoczesna reklama – skuteczna i nienachalna

Wybierając gadżety do telefonów w roli podarunków promocyjnych, ma się pewność, że będą one faktycznie wykorzystywane na co dzień, bo są praktyczne i przydatne. Wśród nich warto wymienić między innymi:

  • słuchawki,
  • stojaki z funkcją ładowania,
  • etui na smartfony,
  • breloki z kablami,
  • powerbanki,
  • uchwyty do samochodu.

Wszystkie te produkty można dowolnie spersonalizować, umieszczając na nich logo swojej firmy. Takie gadżety do telefonu z własnym nadrukiem to mobilna promocja przedsiębiorstwa i skuteczny sposób na utrwalenie wizerunku marki w świadomości odbiorców. Znane logo czy slogan reklamowy zapadają w pamięć i dzięki temu wzbudzają coraz większe zaufanie.

Praktyczne akcesoria promujące markę

Wybierając gadżety reklamowe, warto stawiać na te, które są uniwersalne i zostaną docenione przez większość klientów. Dobrym pomysłem jest inwestycja w akcesoria do smartfonów, ponieważ obecnie niemal każdy jest jego posiadaczem, dlatego niewątpliwie ucieszy się z artykułów zwiększających funkcjonalność tego urządzenia.

Modne, stylowe i przydatne gadżety do smartfonów

Nie da się ukryć, że gadżety do telefonu z logo nie są najpopularniejszymi akcesoriami reklamowymi – znacznie częściej wybiera się długopisy lub kubki. Słuchawki, ładowarki czy etui to jednak doskonały pomysł na upominek promocyjny zarówno dla klientów, kontrahentów, jak i współpracowników – niezależnie od okazji.