Stosowanie interaktywnych ekranów jest bardzo praktycznym rozwiązaniem stosowanym w wielu branżach. Nadają się one do ustawiania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, co znacznie rozszerza ich zakres działania. Zdecydowaną zaletą jest ich funkcjonalność, która pozwala na szybką i sprawną realizację założonego celu, jak wskazanie konkretnej lokalizacji czy samoobsługa w punkcie usługowym. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w infokioski multimedialne!

Kiedy przydaje się takie urządzenie?

Totem multimedialny z ekranem ma bardzo szeroki zakres zastosowań. W nowoczesny sposób zastępuje klasyczne tablice ogłoszeń, a także mapy i punkt informacyjny. Świetnie sprawdza się w urzędach czy placówkach medycznych do wydawania numerków oznaczających miejsce w kolejce po wybraniu odpowiedniego działu albo w galeriach handlowych, prezentując mapy czy kampanie marketingowe. Wskazywanie konkretnej lokalizacji, alejki, a nawet szczegółowe prezentowanie produktu jest też chętnie wykorzystywane w sklepach, muzeach, parkach czy zabytkach. Hotele i restauracje stosują to rozwiązanie w celach usprawnienia procesu rejestracji i składania zamówień, wprowadzając samoobsługę, a kina i teatry zapewniają szybki zakup biletów. Możliwość zamontowania terminala dodatkowo ułatwia sytuację.

Nowoczesne infokioski multimedialne) są bardzo dobrym pomysłem na różnego rodzaju targi lub konferencje, na których warto w wyróżniający się sposób zaprezentować swoją markę. Totemy przyciągają potencjalnych klientów, dając im sporo swobody w przeglądaniu oferty, co zachęca do skorzystania, a dzięki możliwości połączenia systemu z okularami VR da się zaprosić chętnych na tzw. wirtualne spacery po dowolnej lokalizacji. To szczególnie polecana opcja dla przedsiębiorstw z branż deweloperskich, hotelarskich, turystycznych czy handlowych.

Zainwestuj w infokiosk multimedialny!

Totemy są przygotowywane na zamówienie klienta, który decyduje o takich elementach wykończenia, jak kolor obudowy, co pozwala na dopasowanie urządzenia do wizerunku marki. Nowoczesne modele są najczęściej wyposażone w wysokiej jakości ekrany dotykowe. Ich obsługa jest intuicyjna, bardzo prosta. Infokioski multimedialne przyciągają wzrok i zachęcają ludzi do sprawdzenia oferty, a przede wszystkim pozwalają w wyróżniający się sposób zaprezentować produkty czy usługi.