Zarządzanie przedsiębiorstwem to spore wyzwanie. Na szczęście nowoczesne oprogramowanie dla firm ułatwia realizację wielu zadań i podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Sprawdź, do czego służą programy Business Intelligence i jak wykorzystywać je w praktyce. Poznaj potencjał rozbudowanej platformy analitycznej.

Platforma Qlik

Przedsiębiorcy muszą regularnie sprawdzać efektywność podejmowanych działań. W tym celu zbierają dane z obszaru produkcji, sprzedaży, łańcuchów dostaw i zatrudnionego personelu. Precyzyjna analiza jest bardzo ważna, ponieważ pozwala określić mocne i słabe strony przedsiębiorstwa oraz wdrożyć optymalne poprawki przyjętych wcześniej strategii. Porządkowanie dużych ilości danych bywa trudne. Są jednak sposoby na usprawnienie procesów analitycznych. Jednym z nich jest platforma Qlik. To innowacyjne oprogramowanie, które można połączyć z systemami CRM, ERP, arkuszami Excel i HRMS.

Jak działa analityczny program dla firm?

Analiza szczegółów dokonanych transakcji może zająć zaledwie kilka sekund. Systemy Business Intelligence sprawnie dostarczają i porządkują dane pozyskiwane z różnych źródeł. Dzięki nim można przeanalizować:

  • planowanie przychodów, wyniki sprzedaży i rentowność firmy,
  • trendy rynkowe, ceny i udzielane rabaty, wyniki handlowców i dane paragonowe,
  • obciążenie gniazd produkcyjnych, koszty i zlecenia produkcji,
  • procesy dystrybucji i zaopatrzenia,
  • zatrudnienie i zasoby ludzkie przedsiębiorstwa.

System łatwo dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Nie wymaga zakupu dodatkowych licencji i tworzenia specjalnych aplikacji.

Dlaczego warto korzystać z Qlik?

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na program dla firm Qlik, mają dostęp do danych w wersji mobilnej i mogą przeglądać je na różnych urządzeniach. Jednocześnie wszystkie informacje są bezpieczne i nie mają do nich dostępu osoby niepowołane. Interfejs jest łatwy w obsłudze, a tworzenie raportów może odbywać się prostą metodą „przeciągnij i upuść”.

Nowoczesne oprogramowanie dla firm

Współczesne technologie ułatwiają porządkowanie i analizowanie danych. Wybierz systemy Business Intelligence i usprawnij procesy zarządzania w swojej firmie. Śledź wyniki sprzedaży, zaopatrzenie, dystrybucję i efekty pracy pracowników.